خرید کپسول مکس من ۶۰ تایی جدید از داروخانه

نمونه جدید کپسول مکس من با بسته بندی ۶۰ تایی مشهور به maxman 2 ساخت آمریکا بسیار موثر و کار آمد دارای مجوز بهداشت و مجوز FDA آمریکا

کپسول مکس من | MAXMAN جدید ۶۰ عددی

نمونه جدبد ساخت آمریکا ارائه شده در پک ۶۰ عددی

افزایش دهنده سایز در طول و ضخامت

بزرگ کننده و کلفت کننده فوری

ایجاد نعوظ ماندگار با سختی بالا

ایجاد تاخیر در انزال

کپسول مکس من در داروخانه

مکس من یک برند کاملا شناخته شده در سطح جهان و البته معروف در ایران می باشد. به تازگی محصولی جدید از این کمپانی معرفی شده که کارکردی کاملا متفاوت از محصولات قبلی مکس من دارد، این محصول ویژه افزایش سایز آلت بوده و در ساخت آن از چندین ترکیب گیاهی مختلف استفاده شده و بر اساس ادعای کمپانی سازنده از هیچگونه مواد شیمیایی در تولید این قرص ها استفاده نشده است.

قرص مکس من ۶۰ عددی به عنوان یک مکمل گیاهی شناخته می شود که دارای اثرات مثبتی برای برقراری یک رابطه جنسی مطلوب و باکیفیت برای آقایان می باشد. این قرص می تواند افزایش جریان خون را در آلت تناسلی مردانه ایجاد کند و سبب سفتی آلت تناسلی شود. در واقع با استفاده مناسب از این قرص که برای آقایان طراحی شده است قدرت جسمانی به اندازه زیادی بیشتر شده و زمان نزدیکی نیز افزایش پیدا می کند. یکی از موارد مهمی که در مصرف قرص مکس من مورد توجه می باشد این است که از انزال زودرس جلوگیری می کند و نعوظ را به کامل ترین شکل ممکن برای آقایان به وجود خواهد آورد.

قیمت محصول اصل : ۱۵۰۰۰۰ تومان

قیمت مکس من ویوید :250000 تومان

بند انداز برقی صورت و بدن بانوان جدید با گارانتی شرکتی یک ساله

قیمت مکس من 60 عددی :150000 تومان

برای خرید میتوانید از طریق فرم پایین صفحه اقدام به ثبت سفارش نمایید

کپسول مکس من 60 عددی

کپسول مکس من ۶۰ تایی چیست؟

مکس من ۲ یک محصول کاملا گیاهی و طبیعی است که جهت افزایش سایز آلت مردانه ساخته شده است که به عنوان یک محصول با تاثیرات چندگانه مطرح است. این محصول تنها یک قرص بزرگ کننده نیست بلکه علاوه بر تاثیر در افزایش سایز امکان بازیابی توان جنسی مخصوصا برای افراد میان سال را به همراه دارد. این محصول زمان انزال را در مردان بالا برده و از قویترین قرص های تاخیری به حساب می آید. مکس من با افزایش سختی آلت و ایجاد نعوظ کامل لذت رابطه را برای طرفین بالا می برد و رضایت شریک جنسی را نیز به همراه دارد.

قرص مکس من 60 تایی

عملکرد و تاثیرات کپسول مکس من ۶۰ عددی :

عملکرد این قرص به این صورت است که با افزایش میزان خون پذیری بافت اسفنجی آلت می تواند حجم کلی آلت را تا ۲۵ درصد سایز اولیه بالا برده و بر سفتی آلت در حالت نعوظ بیافزاید. از تاثیرات این محصول نیز می توان موارد زیر را نام برد:

افزایش دهنده سایز کلی آلت

ایجاد و حفظ نعوظ در مردان

ایجاد تاخیر در انزال

ایجاد حس جوانی و اعتماد به نفس

افزایش لذت رابطه برا طرفین

این محصول در بسته بندی اورجینال به همراه بروشور کامل محصول ارائه می شود.

یکی از مزایای مهم این دارو این است که تاثیر آن به صورت دائمی و طولانی مدت ماندگار است. از نکات مهم دیگر که در مصرف قرص مکس من وجود دارد این است که حالت شق پذیری آلت تناسلی را تقویت کرده و این سفتی تا زمان برقراری رابطه جنسی به صورتی مطلوب باقی می ماند. این محصول گیاهی با توجه به فیزیولوژی بدن افراد قابل مصرف است و  تمایلات شخصی فرد را تغییر می دهد و آنها را به شکلی بهینه جهت برقراری یک رابطه جنسی مطلوب تر هدایت می کند. یکی از موارد استفاده این دارو برای افرادی است که مشکل نعوظ دارند و با مصرف این قرص که سبب بیشتر شدن گردش خون در بافت های اسفنجی ناحیه تناسلی می شود می توانید مشکلات مربوط به نعوظ را کاملا حل شده مشاهده کنید.

اثرات فوری که برای حجم دهی به بافت های آلت تناسلی با مصرف این قرص به وجود می آید به عنوان یکی از مزایای مثبت این محصول بی نظیر در نظر گرفته می شود.

یکی دیگر از موارد مثبتی که برای این قرص وجود دارد افزایش توان جسمی است به میزانی که فرد بتواند نیازهای بدن را برای این که انرژی از دست رفته خود را بازیابد. این کپسول گیاهی کاملا بهداشتی و ایمن تولید می شود و برای افرادی که به لحاظ جسمانی سالم هستند هیچ مشکلی در بر نخواهد داشت.

مکس من داروخانه

تشخیص قرص مکس من اصل :

قرص های مکس من اصلی را میتوانید از طریق هولوگرام پلمپ محصول تشخیص دهید. این هولوگرام لیزری بوده و قابل جعل نیست.

همچنین قرص های اصلی ساخت آمریکا و دارای بارکد آمریکا می باشد که با وارد نمودن این بارکد در سایت اصلی سازنده از اصالت این محصول اطمینان حاصل نمایید.

و البته ذکر این نکته هم ضروری است که مرجع خرید ، خود میتواند گویای میزان اصالت کالا باشد و داروخانه اینترنتی سبحان به عنوان یک سایت معتبر در زمینه فروش محصولات دارویی میتواند ضمانت کالای ارسالی خود را تضمین نماید.

قیمت مکس من ویوید :250000 تومان

قیمت مکس من 60 عددی :150000 تومان

نحوه مصرف کپسول مکس من ۶۰ عددی :

دوز مصرف این دارو برای ایجاد بهترین عملکرد با توجه به فیزیک بدنی افراد می تواند متفاوت باشد اما به صورت معمول پیشنهاد می شود روزانه دو عدد قرص به صورت صبح و شب همراه با غذا میل شود.

لازم به ذکر است که مانند هر داروی دیگر به همراه آب کافی مصرف نموده و کپسول ها را به صورت کامل بلعیده و از جویدن آن ها خود داری نمایید.

اختلال دارویی:

فعلا هیچگونه اختلال دارویی برای این قرص ها ذکر نشده است.

این داروی کارآمد دارای مجوز بهداشت بوده و مجوز FDA آمریکا را نیز به لحاظ ایمن بودن و سلامتی برای مصرف کننده خواهد داشت.

کپسول مکس من

قیمت محصول اصل آمریکا : ۱۵۰۰۰۰ تومان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها